Socializer (2.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Other
ka: სხვა
