Socializer (2.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Save
lt: Saugoti

en: Other
lt: Kiti

en: Weight for @title
lt: @title svoris
