Socializer (2.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Other
nl: Andere

en: Target
nl: Doel

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: New window (_blank)
nl: Nieuw venster (_blank)

en: Same window (_self)
nl: Zelfde venster (_self)
