Socializer (2.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
