Socializer (2.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
