Socializer (2.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Other
ug: باشقا

en: Target
ug: ئوبيېكت
