Socializer (2.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Save
ur: محفوظ کریں
