Socrata (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Maps
kn: ನಕ್ಷೆಗಳು
