Socrata (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Download
mn: Татах

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Files
mn: Файлууд

en: Domain
mn: Домэйн

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
