Socrata (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Position
am: ቦታ

en: Minimum
am: አነስተኛው
