Socrata (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Tags
bg: Таг

en: Download
bg: Свали

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой
