Socrata (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: ID
eo: Identigilo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Average
eo: Meznombro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Position
eo: Loko

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Displays
eo: Vidigiloj
