Socrata (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Download
km: ទាញយក

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Count
km: រាប់

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Domain
km: ដែន

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)
