Socrata (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Count
ug: قېتىم سانى
