Socrata (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is not equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Count
bo: གྲངས

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: Attach to
bo: ཟུར་སྣོན་བྱེད་ས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Is empty (NULL)
bo: སྟོང་བ་ཡིན་པ༼NULL༽

en: not empty
bo: སྟོང་བ་མིན་པ

en: Sum
bo: བསྡོམས་པས

en: Display as link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཞིན་མངོན་པ

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Attachment settings
bo: ཟུར་སྣོན་སྒྲིག་འགོད

en: Multiple displays
bo: མངོན་འཆར་དུ་མ

en: Attach before or after the parent display?
bo: རྩ་བའི་མངོན་འཆར་གྱི་སྔོན་དང་རྒྱབ་གང་ལ་སྦྱོར་དགོས།

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་མངོན་འཆར་ཁོ་ན་ལ་བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་མཚོན་རྟགས་དེ་སྤྱད་ཆོག

en: Group results together
bo: མཇུག་འབྲས་ཁག་ཏུ་བཟོ་བ

en: Is not empty (NOT NULL)
bo: སྟོང་བ་མིན་པ༼NOT NULL༽

en: Attachment position
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆའི་གནས

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
bo: གལ་སྲིད་བསྒྲིག་ཚེ། དཔྱད་གཏམའདི་འདྲི་ཞིབ་ཀྱི་ནང་དུ་སྒྲིག་པ་དང་SQLཞབས་ཞུ་གནས་ལ་སྐྱེལ་ངེས། འདི་ནི་ཟིན་ཐོ་འགོད་པ་དང་གནོད་དོན་སེལ་བྱེད་ལ་མཁོ།

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
bo: གལ་སྲིད་བསྒྲིག་ཡོད་ཚེ། དབྱེ་རྟགས་འདི་དག་འདྲི་ཞིབ་ལ་སྣོན་པ་དང་མ་དཔེའི་ནང་དུ་འདྲི་ཞིབ་ངོས་འཛིན་བྱེད་པར་སྤྱོད་ཆོག། འདི་འདྲི་ཞིབ་བརྗེ་རེས་བྱེད་པར་བེད་སྤྱོད་ཡོད།
