Socrata (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး
