Socrata (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Count
ku: ژمارە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی
