Soft Translations (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Published
ar: منشور

en: N/A
ar: غير موجود

en: Other
ar: آخر

en: Unpublished
ar: غير منشور
