Soft Translations (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Published
be: Апублікавана

en: N/A
be: Не даступна

en: Other
be: Іншыя

en: Unpublished
be: Неапублікавана
