Soft Translations (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Other
cy: Arall
