Soft Translations (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Language
hi: भाषा

en: Published
hi: प्रकाशित

en: N/A
hi: एन / ए

en: Other
hi: अन्य

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
