Soft Translations (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Language
id: Bahasa

en: Published
id: Dipublikasikan

en: N/A
id: T/T

en: Other
id: Lainnya

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan
