Soft Translations (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Published
kk: Жарияланған

en: Other
kk: Басқа
