Soft Translations (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Published
vi: Đã công bố

en: Other
vi: Khác

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
