Soft Translations (1.1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
