Soft Translations (1.1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Language
fa: زبان

en: Published
fa: منتشر شده

en: N/A
fa: هیچ

en: Other
fa: ساير

en: Unpublished
fa: منتشر نشده
