Soft Translations (1.1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Published
sv: Publicerad

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Other
sv: Övriga

en: Unpublished
sv: Ej publicerad
