Soft Translations (1.1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: Published
uk: Опубліковано

en: N/A
uk: Н/Д

en: Other
uk: Інше

en: Unpublished
uk: Неопубліковано
