Soft Translations (1.1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Published
ca: Publicat

en: N/A
ca: No aplica

en: Other
ca: Altres

en: Unpublished
ca: Sense publicar
