Soft Translations (1.1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Language
it: Lingua

en: Published
it: Pubblicato

en: N/A
it: N/D

en: Other
it: Altro

en: Unpublished
it: Non pubblicato
