Soft Translations (1.1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Published
am: የታተመ
