Soft Translations (1.1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: N/A
az: Yox

en: Other
az: Digər

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb
