Soft Translations (1.1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Other
cs: Jiné

en: Unpublished
cs: Skryto
