Soft Translations (1.1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Other
el: Άλλο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο
