Soft Translations (1.1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Published
et: Avaldatud

en: N/A
et: Puudub

en: Other
et: Muu

en: Unpublished
et: Avaldamata
