Soft Translations (1.1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Published
fi: Julkaistu

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Other
fi: Muu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon
