Soft Translations (1.1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Language
is: Mál

en: Published
is: Útgivið

en: Other
is: Annað

en: Unpublished
is: Ikki givið út
