Soft Translations (1.1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Language
fr: Langue

en: Published
fr: Publié

en: Other
fr: Autre

en: Unpublished
fr: Non publié
