Soft Translations (1.1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Other
my: အခြား
