Soft Translations (1.1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Published
pl: Opublikowane

en: N/A
pl: niedostępne

en: Other
pl: Inne

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany
