Solid theme (1.0.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Login
af: Gebruiker

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Search form
af: Soekvorm
