Solid theme (1.0.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Your search yielded no results
hi: आपकी खोज में कोई परिणाम नहीं मिले

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to page @number
hi: @number पृष्ठ पर जाएँ

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Search form
hi: खोज फार्म
