Solid theme (1.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Your search yielded no results
hu: Nincs találat.

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: New account
hu: Új fiók

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: I forgot my password
hu: Elfelejtettem a jelszavamat

en: CSS files
hu: CSS fájlok
