Solid theme (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Login
ja: ログイン

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Your search yielded no results
ja: キーワードに該当するページは見つかりませんでした

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Go to page @number
ja: @numberページへ

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Search form
ja: 検索フォーム
