Solid theme (1.0.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Search form
bg: Форма за търсене
