Solid theme (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Search form
bs: Forma za pretragu
