Solid theme (1.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Login
ca: Entrada

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Search form
ca: Formulari de cerca
