Solid theme (1.0.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Your search yielded no results
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Go to page @number
da: Gå til side @number

en: New account
da: Ny konto

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Search form
da: Søgefelt

en: I forgot my password
da: Jeg har glemt min adgangskode

en: Remove .js files from contrib modules
da: Fjern .js-filer fra contrib moduler

en: Written by
da: Skrevet af
