Solid theme (1.0.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Search form
eo: Serĉformularo
