Solid theme (1.0.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Login
fa: ورود

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Go to page @number
fa: برو به صفحه @number

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Search form
fa: فرم جستجو
